Belaidės ausinės JBL Live Pro+ TWS

125.00

Liko 3

Kategorija:

Aprašymas

Belaidės ausinės JBL Live Pro+ TWS garantuoja geriausia klausymosi patirtį su neįtikėtinu „JBL Signature Sound”. Leiskite „Smart Ambient“ suartinti Jus su aplinka arba sutelkite visą savo dėmesį į muziką, naudodami adaptyvią triukšmo slopinimo funkciją. Lengvai perjunkite klausomą muziką į grupinius skambučius naudodami 4 mikrofonus (po 2 mikrofonus kiekvienoje pusėje), trečiuoju mikrofonu sumažindami aplinkos triukšmą. Su itin sparčiu belaidžiu įkrovimu galite mėgautis muzika net iki 28 valandų. Dėl „IPX4“ atsparumo vandeniui, „JBL Live Pro+ TWS“ gali atlaikyti net didžiausias liūtis. Penki silikoninių antgalių rinkiniai užtikrina tobulą prisilietimą.

JBL garsas geriausioms klausymosi akimirkoms

Geriausias pasirinkimas muzikos klausymui, nepriklausomai nuo Jūsų naudojamo prietaiso. „Live Pro+ TWS“ ausinės yra mažos, bet galingos – aprūpintos 11 mm dinaminiais garsiakalbiais, todėl su jomis galite mėgautis išskirtine „JBL Signature Sound“ garso kokybe kiekvieną dieną.

Belaidės ausinės JBL Live Pro+ TWS

Adaptyvus triukšmo slopinimas su išmaniąja „Smart Ambient“ funkcija

Adaptyvus triukšmo malšinimas leidžia atsiriboti nuo išblaškančios aplinkos tada, kai norite susikaupti ties mokslais arba pilnai pasinerti į aktyvų sporto pasaulį. Jei norite girdėti Jus supančią aplinką neišsiėmę ausinių, sustiprinkite netoliese sklindančius garsus su „Smart Ambient“ funkcija.

Iki 28 valandų veikianti baterija, įkraunama belaidžiu būdu

Net Iki 7 valandų muzikos atkūrimo ir papildoma 21 valanda iš įkrovimo blokelio. „JBL Live Pro+ TWS Speed Charge“ greito įkrovimo funkcija užtikrina, kad galėsite džiaugtis garsu visą dieną. Itin paprastas ir patogus įkrovimas pasiėmus kartu su savimi „JBL Live Pro+ TWS Speed Charge“ ir „Qi“ suderinamą bevielį įkrovimą.

Belaidės ausinės JBL Live Pro+ TWS internetu

Laisvų rankų įranga ir balso asistentas

Galite priimti skambučius ir valdyti garsą laisvų rankų įranga – patogus mygtukas ant ausinės suaktyvina balso asistentą, kad galėtumėte veikti be jokių suvaržymų! Gaukite visą reikiamą pagalbą iš „Hey Google“ arba „Alexa“ balsu arba bakstelėdami ausinę.

„Dual Connect + Sync“ ir „Fast Pair“

Vos tik atidarote įkrovimo blokelio dangtelį, ausinės automatiškai prisijungia prie tuo metu naudojamo prietaiso, todėl iškart galite pasileisti mėgstamą muziką, skambinti mono/stereo režimu arba naudotis balso asistento pagalba vienoje arba abiejose ausyse. Su JBL programėle galite itin lengvai nustatyti norimą funkcijų valdymą kiekvienai ausinei. Taip pat, su Google palaikoma „Fast Pair“ funkcija „JBL Live Pro+ TWS“ ausinės iš karto prisijungia prie Jūsų Android prietaiso. Galite prisijungti ir su kitais prietaisais bakstelėdami pirštu naudojamo prietaiso ekrane.

Belaidės ausinės JBL Live Pro+ TWS kaina

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.