Apšvietimas Neewer Ring light + tripod

60.00

Liko 2

Aprašymas

Apšvietimas Neewer Ring light + tripod

Neewer – 10 W 3 šviesos spalvos ir 11 ryškumo lygių: Ši 25 cm asmenukių žiedo šviesa, aprūpinta 120 aukščiausios kokybės LED lempų, suteikia tolygią, be šešėlių šviesą, kad išgautų efektingai. Jis suteikia 3 spalvų temperatūras (šiltas / natūralus / baltas) ir kiekvienai spalvai yra 11 reguliuojamų ryškumo lygių, kad atitiktų skirtingus nuotraukų ar vaizdo įrašymo reikalavimus.

Nuotolinis „Bluetooth“ užrakto atleidimas: pridedamą nuotolinį užraktą galima prijungti per „Bluetooth 3.0“ su daugeliu išmaniųjų telefonų. Kitos funkcijos: mobiliojo telefono laikiklį galima pakreipti 360 bet kuria kryptimi, o žąsų kaklą galima sulenkti, kad būtų galima pritaikyti geriausią mobilaus telefono kampą. Nepamainomas tiesioginio srauto įrankis: pakuotėje yra LED žiedinė lemputė su 1,8 m laidu, trikojo stovas, telefono laikiklis, nuotolinis užrakto atleidimas ir naudojimo instrukcija (anglų kalba negarantuojama).

Puikiai tinka tinklaraštininkams, tinklų kūrėjams, influenceriams, „YouTube“ naudotojams, pradedantiesiems, norintiems padaryti gražią asmenukę, nuotrauką ar puikų „Instagram“ tiesioginį vaizdą, vaizdo įrašą ir pan.!

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.